Plynoservis jílek

Servis plynových kotlů - Praha a okolí - Plynoservis Jílek

Zajišťujeme servis plynových kotlů vybraných značek

Plynové kotle MORA TOP - prodej - servis - revize

servis plynových kotlů

Plynové kotle JUNKERS - prodej - servis - revize

plynové kotle junkers

Plynové kotle VAILLANT - prodej - servis - revize

plynové kotle Vaillant

Plynové kotle PROTHERM - prodej - servis - revize

plynové kotle Ariston

Plynové kotle ARISTON - prodej - servis - revize

plynové kotle

Plynové kotle IMMERGAS - prodej - servis - revize

plynové kotle

 

Servis plynových kotlů vybraných značeka naše související služby:

  • montáž nových kotlů a spotřebičů - topidla, sporáky, kotle, ohřívače vody
  • demontáž a likvidace starých kotlů a spotřebičů
  • záruční a pozáruční autorizované opravy ohřívačů vody
  • vyčištění a kontrola plynových spotřebičů před zimní sezónou
  • uvedení plynových kotlů do provozu
  • zajistíme revizi plynových kotlů

 

Naše dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup našich techniků jsou zárukou úspor zbytečných nákladů spojených s provozem plynového kotle a vás zbaví zbytečných problémů. Již od vzniku firmy se touto problematikou zabýváme a neustále se pžizpůsobujeme jak novým trendům v této oblasti, tak i rozdílným požadavkům našich zákazníků.

Pro bezporuchový provoz doporučujeme pravidelné revize plynových spotřebičů, kontrolu a revize mimo topnou sezónu. Protože jde o vaši bezpečnost, nepodceňujte pravidelné kontroly a revize plynových spotřebičů.

Opravy plynových spotřebičů zajišťujeme v Praze a jejím nejbližším okolí týmem profesionálních servisních techniků. Odborný servis s garancí pro plynové kotle Junkers, Protherm, MoraTop a další. Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného poskytovale služeb v oblasti kotlů, pak Plynoservis Jílek je pro Vás ta správná volba.

Revize plynových kotlů nejsou zbytečné!

Plynové kotle potřebují pravidelné revize a případný servis na profesionální úrovni. Předejdete tím vlastnímu ohrožení, proto tuto problematiku nepodceňujte. Revize kotlů by se měly provádět minimálně jednou za rok a musí je provést odborník. Toto doporučují i výrobci, protože nevyčištěný a nezkontrolovaný plynový kotel je nejen méně bezpečný, ale především má větší spotřebu.

Majitelům starších typu kotlů pomůžeme s výběrem vhodné náhrady, původní kotel demontujeme a osadíme nový. Provedeme napojení na stávající systém odtah spalin. V případě potřeby zajistíme potřebné revize nebo vyvložkování komínového tělesa. Osadíme a zapojíme nový regulátor. Předání končí uvedením kotle do provozu a vysvětlení obsluhy servisním technikem.

Plynové kotle = Plynoservis Jílek

Z našich vlastních zkušeností Vám doporučujeme si objednat servisní prohlídku před zahájením topné sezony v období srpen, září. Až při prvních ochlazeních uvedete kotel do provozu a zjistíte, že nefunguje, může být opravdu pozdě. Není proto dobré nechávat prohlídku na poslední chvíli. I když se samozřejmě budeme snažit o co nejrychlejší nápravu, může se termín opravy poněkud opozdit.